BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9952112
*
nr 995 2112
Golvlampa
1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:55:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 01:32:10
1
150 kr
15/11 14:35:10
2
350 kr
16/11 13:29:33
3
450 kr
16/11 13:58:02
2
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
6154 Golvlampa
höj- och sänkbar. Höjd: 165-230
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59
-
6057 Golvlampfot
mässing, Cottex, ledad ställbar arm. Höjd: 133 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:03
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2112
Golvlampa
1950-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/11 01:32:10 | 1 | 150 kr |
15/11 14:35:10 | 2 | 350 kr |
16/11 13:29:33 | 3 | 450 kr |
16/11 13:58:02 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
6154 Golvlampa
höj- och sänkbar. Höjd: 165-230
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59 -
6057 Golvlampfot
mässing, Cottex, ledad ställbar arm. Höjd: 133 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:03